Állásajánlatok

A Qkac-Car Kft. 2009-es alapítása óta meghatározó szervizzé nőtte ki magát Szegeden. Szervizünknek ma már több szerződött céges partnere és sok elégedett és rendszeresen visszatérő magánszemély ügyfele van. A szerviz középpontjában az ügyfél és a sikeres javítás áll, hiszen az elégedett ügyfél a legnagyobb érték számunkra. A sikeresség érdekében megteszünk mindent, így egy igényes, rendezett telephelyen üzemel a szerviz.

Autószerelőink professzionális eszközökkel dolgozhatnak, műhelyünk különféle, speciális javításokhoz szükséges célszerszámokkal is felszerelt. A szervizben két emelőn, egy aknás álláson és további három beálláson folyik párhuzamosan a munka.

Nyitott pozícióink

Autószerelő

Nálunk ilyen feladatokkal találkozhatsz

  • Rendszeres szervizek lebonyolítása
  • Motorfelújítás
  • Futómű elemeinek javítása
  • Fékrendszer javítás
  • Autódiagnosztika
  • Autóvillamossági javítás

Amit Tőled várunk

  • Legalább 1 éves autószerelői tapasztalatod van
  • Képes vagy önállóan elvégezni a munkát a hibafeltárástól a javításig
  • Precíz és alapos vagy a munkáddal kapcsolatban
  • Szereted a kihívásokat jelentő feladatokat
  • Megoldásorientált személyiség vagy

Amit kínálunk

  • Tapasztalatodat, munkádat elismerő jövedelem
  • Munkaruházat
  • Jól felszerelt műhely, igényes környezet
  • Jó csapat, jó hangulat

Autómosó - Autókozmetikus

Nálunk autókozmetikusként a következőket csinálod

  • Külső mosás
  • Belső tisztítása
  • Kárpittisztítás

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Igényesség a munkádra

  • Munkádat elismerő jövedelem
  • Felszerelt mosóhelység, minden szükséges eszköz beszerzése